Ünlü Şarkıcı İlyas Yalçıntaş ‘Ramsay Hunt’ Sendromuna Yakalandığını Açıkladı

2014 yılında X Factor Star Işığı Yarışmasıyla hayatımıza giren İlyas Yalçıntaş, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabı üzerinden ‘Ramsay Hunt’ sendromuna yakalandığını açıklayarak sevenlerini korkuttu. Tedaviye başlayacağını söyleyen ünlü şarkıcı, bakın hastalığını nasıl anlattı. 

İşte detaylar ?

İlyas Yalçıntaş, 2014 yılında katıldığı X Factor Türkiye yarışmasındaki medeni cesareti ile hepimizin kalbini kazanmış bir isim.

İncir, İçimdeki Duman, Gel Be Gökyüzüm, Aşk Adam Seçiyor gibi şarkılarla ve yaptığı düetlerle kariyer basamaklarını hızla çıkan İlyas Yalçıntaş, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabı üzerinden hayranlarını üzecek bir paylaşım yaptı.

İlyas Yalçıntaş, bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurdu. Hastalığı teşhis edilen Yalçıntaş, son sağlık durumunu takipçileri ile paylaştı.

Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımda muayeneler sonucu “Ramsay Hunt” sendromuna yakalandığını açıkladı ?

İlyas Yalçıntaş, hastalığının nasıl ortaya çıktığını ise yaptığı şu paylaşımla açıkladı ?

Peki İlyas Yalçıntaş’ın yakalandığı “Ramsay Hunt” sendromu nedir?

Ramsay hunt sendromu, zona ve suçiçeğine neden olan, varicella zoster adındaki virüs nedeniyle ortaya çıkan bir hastalıktır. Bulguları zona ve suçiçeği hastalıklarına benzese de Ramsay Hunt sendromu kulağın içinde bulunan uçuk şeklindeki yaralar ve şiddetli baş ağrısı belirtileriyle diğerlerinden ayrılmaktadır.

Biz de İlyas Yalçıntaş’a geçmiş olsun diyerek bir an önce iyileşmesini diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x