Yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Shakira imajıyla da göz doldurdu

16 Grammy ödüllü Kolombiyalı şarkıcı Shakira, yeni albümünün tanıtımlarında sahilde saçaklı bikini üstüyle fit vücudunu sergiledi.

Pazartesi günü Instagram’da üç yeni seksi bikinili fotoğraf paylaşan Latin yıldız, saçaklı bir bikini üstü giymiş ve bal rengi saçlarını yumuşak dalgalar halinde bırakmış şekilde görüldü.

22 Mart’ta çıkacak yeni albümü “Las Mujeres Ya No Lloran” için çekilen fotoğraflar, Shakira’nın 90 milyondan fazla Instagram takipçisinin bulunduğu hesapta paylaşıldı.

Paylaşımlar, yeni albümüyle “kendini yeniden inşa ettiğini” söylemesinin ardından geldi.

On yılı aşkın bir süredir evli olduğu futbolcu Gerard Piqué’den, 2022’de ayrılan Latin pop yıldızı, şimdiye kadar 11 stüdyo albümü yayınladı.

Kendisini aldatan Piqué’den boşanan Shakira, “Bu albümü yapmak simyasal bir süreçti. Her şarkıyı yazarken kendimi yeniden inşa ediyordum. Onları söylerken gözyaşlarım elmaslara, kırılganlığım güce dönüştü.” şeklinde konuştu.

Yeni albümde daha önce yayımlanan hit single’ların yanı sıra sekiz yeni parça yer alacak.

Bunlar arasında “Bizarrap Music Sessions Vol. 53”, Karol G ile “TQG”, Rauw Alejandro ile “Te Felicito” ve Manuel Turizo ile “Copa Vacía” gibi hitler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x