Infinix Note 40 serisi hızlı şarj desteğiyle geliyor

Infinix’in Note 40 ve Note 40 Pro isimli yeni akıllı telefonları üzerinde çalıştığına dair haberler teknoloji dünyasında heyecan yaratıyor. Google Play Console ve Bluetooth SIG sertifikasyon veritabanlarında yer alan bilgilere göre bu cihazların model numaraları sırasıyla X6853 ve X6850 olarak belirlenmiş. Özellikle Note 40 Pro modeli, FCC ve NBTC sertifikasyon platformlarında da kendini gösterdi ve cihazın özellikleri ile ilgili bazı detaylar ortaya çıktı.

Her iki telefonun da resmi web sitesinde yer alan Konformite Beyanı belgelerine göre 5.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olduğu görülüyor. Note 40 modeli 45W, Note 40 Pro ise daha hızlı olan 70W şarj desteği sunuyor. Bu, Note 40 serisinin, önceki Note 30 serisinde olduğu gibi yüksek şarj hızlarıyla dikkat çekeceğini gösteriyor.

Infinix Note 40 serisi hızlı şarj desteğiyle geliyor

Note 40 serisinin, Full HD+ çözünürlüğünde bir ekran, Helio G99 yonga seti, 8 GB RAM ve Android 14 işletim sistemi gibi ortak özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Note 40 Pro’nun ise FCC sertifikasyonunda ortaya çıkan bilgilere göre 12 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve NFC gibi özelliklere ek olarak 165 x 76 x 8mm boyutlarında olacağı belirtiliyor.

Note 40 serisine dair diğer detaylar henüz netleşmiş değil, ancak FCC veritabanında ortaya çıkan şematik çizimler, Note 40 Pro‘nun tasarım dili hakkında ipuçları veriyor. Serinin diğer modellerinin de benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Bu cihazlar, yüksek performanslı yonga setleri, geniş ekranları ve gelişmiş şarj teknolojileri ile kullanıcıların beklentilerini karşılamaya hazırlanıyor. Teknoloji meraklıları için Infinix Note 40 serisinin piyasaya sürülmesi büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x