Kemal Kılıçdaroğlu’nu Destekleyen Emir Sarıgül’e Yapılan Buket Aydın Göndermesi Olay Yarattı!

Dün gerçekleşen CHP Kurultayı’nda Özgür Özel, CHP Genel Başkanı oldu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kurultay salonuna Emir Sarıgül ile birlikte giriş yapması tartışmalara neden olurken, Gazeteci Erk Acarer’den de Emir Sarıgül’e olay yaratacak bir gönderme gecikmedi! Detaylar…

CHP Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel, Genel Başkanlık için karşı karşıya geldi. İkinci turda Kemal Kılıçdaroğlu’ndan daha çok oy alan Özgür Özel, CHP Genel Başkanı seçildi.

CHP Eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun salona, Eski Şişli Belediye Başkanı ve CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ile giriş yapması dikkat çekti.

Emir Sarıgül’ün adı, Şişli Belediye Başkanlığı ile anılırken Kılıçdaroğlu’nun bu hamlesi tartışma yarattı.

Söz konusu bu durumu değerlendiren Gazeteci Erk Acarer’den ise Emir Sarıgül ile ilgili olay yaratan bir yorum geldi.

Acarer, Sarıgül’e Buket Aydın göndermesi yaparak; “Emir Sarıgül ile topluma değişim değil, gelse gelse Buket’in kredi kartı ekstresi gelir.” tweetini attı.

Emir Sarıgül, geçtiğimiz yıllarda bir dönem Kanal D Haber Dairesi Başkanlığı da yapan Spiker Buket Aydın ile sevgiliydi.

Bir ayrılıp bir barıştıkları bu ilişkide Mustafa Sarıgül’ün, Buket Aydın’ı Sibel Can ile aldattığı iddiaları da epey ses getirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x