Fatih Terim’in İsminin de Başrolde Olduğu Yılın Dolandırıcılık Olayında Seçil Erzan ve Arda Turan Goygoyları

Seçil Erzan isimli bir bankacının Fatih Terim öncülüğünde hem Terim’in ailesinin, hem de Arda Turan, Emre Belözoğlu, Muslera gibi sporcuların adının karıştığı yılın dolandırıcılık olayında dava süreci manşetlerden inmiyor. Telaffuz edilen rakamlar, sıradan vatandaşın hayatı boyunca kazanamayacağı tutarlar olurken, işin içinde soru işaretlerinden de geçilmiyor. Tabi izahı olmayanın, mizahı da gecikmiyor.

Son olarak “Fatih Terim Fonu” olarak isimlendirilen bankası Seçil Erzan’ın yargılandığı davada her gün yeni bir detay, yeni bir meblağ ile karşılaşılıyor.

Milyon dolarların elden teslim edildiği olay, yargıya intikal ederken, bankacı ve sporcuların ifadeleri de manşetlerde yer ediyor.

Dolandırıcılık olaylarında dönen para hep büyük olur. Ancak bu kez işin içinde futbol dünyası olunca daha da büyüdü ve haliyle zor geçinen vatandaşın da goygoyuna malzeme oldu.

Sosyal medyada yorumlar, milyonlar kazananların kayıpları karşısında bir miktar güldürdü.

Kayıpların büyük olması son yıllarda zor geçinen vatandaşların yorumlarında incelendi.

Spor dünyasının getiri hırsıyla temel finansal okuryazarlığı sorgulamadan kaptırdıkları paralara yapılan yorumlarla sizi baş başa bırakalım.

?

?

?

?

?

Sizi de yorumlara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x